30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Teslimat Sorunu!

Satın aldığım ürünü 16.08.2013 tarihinde teslim almak için kargo şubesine gittiğimde yerde durduğunu gördüm. Kargo yetkilisine aldığım lastiğinin üzerinde ambalaj olmadığını belirttim ve tutanak tutmak istediğimi belirttim. Kendisi bana sadece ambalajı bozulan ürünlere tutanak tutabileceklerini ve benim ürünümde ambalaj olmadığını söyledi.

Lastiğimin nasıl taşındığını, üzerine yük konulup konulmadığını, bu esnada zarar gördüğünü (belki de delindiğini) nasıl anlayabileceğimi sordum ve cevap alamadım. Üründe sorun çıkarsa bu durumda garanti kapsamı dışına çıkabileceğini söylediğimde cevap veremedi. Ürünü teslim almadım. Hepsiburada.com'a attığım mesajlara cevap gelmedi. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

Resul 20 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Resul M, Sorununuz 31.08.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Resul M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön