Emre M. Teşekkür Mesajı

Biraz geç de olsa Hepsiburada ekibinin müşteri memnuniyeti konusunda yapmış olduğu yardimlar takdire deger.

Sorunumuz cozuldu. teşekkürler.

Hepsiburada.com Teslimat Problemi.

Emre M. |

Hepsiburada.com'dan 14 Mart 2015 tarihinde 96653337 no.lu siparişle çamaşır makinesi sipariş ettim. 4 gün kargolama süresi var denildi ve o süre çoktan geçti.

Şimdi geldiğimiz noktadan ise oldukça huzursuzum. Çamaşır makinemiz bozuldu ve 1,5 yaşında çocuğumun kıyafetlerini de elde yıkamak zorunda kalıyoruz.

Günümüzde bunları yapmanın ne denli zor olduğunu tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek. Diğer bir konu da olası bir ürün iptali durumunda, ürünü 9 taksit ile almış olduğumdan dolayı paranın bana aynı şekilde 9 taksitle geri ödenecek olması. Ki bu da, benim kredi kartımın limitini dolduruyor ve yeni bir alışveriş yapamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre M.
  01 Nisan
  10:38

  Urunun temin edilmesinden dolayı yasanan sikinti sonucunda verilmiş olan bir ust model makine beni memnun etti. Teşekkürler Hepsiburada.com.

 • Emre M.
  01 Nisan
  10:36

  Biraz geç de olsa Hepsiburada ekibinin müşteri memnuniyeti konusunda yapmış olduğu yardimlar takdire deger.

  Sorunumuz cozuldu. teşekkürler.

 • 26 Mart
  12:49

  Sayın Emre M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NQQ-618-24132 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri