16 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Teslimat Konusunda Son Derece Başarısız Ve İlgisiz!

Siparişim hala ulaştırılamadı ve kimse ilgilenmiyor. Sipariş verdikten sonra teslimat adresimi değiştirmek istedim. Call Center yeni adresin sisteme girildiğini ve beni arayacaklarını söyledi. Kimse aramadığı gibi iki gün sonra ürünler yanlış adrese gidip iade edildi. Ürünlerden biri Hepsiburada, diğeri tedarikçi çıkışlı. Tekrar ulaştım, yine değiştirildi dendi, yine kimse aramadı hiçbir bilgi değiştirilmedi.

İki gün önce Hepsiburada aradı, arayan müşteri hizmetleri değil! Depodan bir arkadaş "Bir ürününüz var burada bunu sorunu nedir?" diye soruyor. Hiçbir şeyden haberi yok! Süreçler çok kötü kendisine verdim adresi öyle geldi ürün. Tedarikçiden gelecek ürün ise tabii ki hala ortada yok!

Deniz 53 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Deniz K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön