Hepsiburada.com Teslimat Konusunda Sınıfta Kaldı!

İlhan K. |

14.07.2014 tarihinde köpek maması siparişi verdim ve farklı bir şehire gönderilmesini istedim. Ertesi gün kargoya teslim edilmiş ürün, 2 gün içerisinde Osmaniye'ye ulaşmış. Ben artık eve teslim edilmiştir diye düşünürken bugün kargo takibine bakayım dedim. Ürün 3 gündür şubeden gönderilmiyormuş bekletiliyormuş. Ve göndermeyeceklerine dair benimle hiç bağlantı kurmadılar. Ben köpeğim mamasına kavuşmuştur diye düşünürken adamlar göndermiyor ve "getiremeyiz şubeden alın" tarzı bir telefon bile etmiyorlar. Ki gönderilen bir canlının besini. Bu firmayla böyle ürünün ne zaman ulaşacağı Allah'a emanet bir şekilde ciddiyetsiz çalışmaya devam edecekseniz bir daha sizi asla tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  10:56

  Sayın İlhan K

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RQS-427-10065 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri