Hepsiburada.com Teslimat Gecikmesi!

Gökhan D. |

Hepsiburada.com'dan 15/05/2013 tarihinde 3 parça ürün sipariş ettim. Bunlardan süper hızlı gönderi olmayan ürünler 17 mayıs ve 18 mayısta elime ulaşmasına rağmen papetto 3026 bebek arabası firma tarafından 24 saatte gönderi denilmesine rağmen 4 gündür hala paketleme işlem sırasında bekletilmektedir. Bununla ilgili muhtelif tarihlerde 2 defa firmayı arayıp şikayetimi bildirip şikayet kaydımı oluşturdum ama herhangi bir sonuç alamadım. Tüketiciyi oyalamaktan başka hiçbir işlem yapmadılar...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  22 Mayıs
  00:33

  hepsiburada. com dan 15/05/2013 tarihinde vermiş olduğum ve firmanın 24 saatte gönderi garantisinde olan Papetto 3026 Çift Yönlü Lüx Bebek Arabası / Gri - Kırmızı adlı ürün 6 gün gecmesine ragman hala paketleme asamasında beklemektedir. firmayıda muhtelif tarihlerde arayıp sorunumu bildirmeme ragmen herhangi bir çözüme kavusturulamamıstır.

 • Gökhan D.
  20 Mayıs
  23:16

  valla özür mesajını atalı 12 saat gecmiş fakat hala ürünüm paketleme aşamasında gözükyor,hala magduriyetim giderilmiş değil.hepsiburada kadar ciddiyetsiz firma görmedim...

 • 20 Mayıs
  12:48

  Sayın Gökhan D,

  Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünün paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir.

  Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx