Hepsiburada.com Teslimat Gecikmesi!

Hayriye E. |

Sitesinden almış olduğum 2 adet dolap henüz elime ulaşmadı. Yurtiçi Kargo'ya 29.08.2016 tarihinde şubeye ulaşılıyor fakat halen teslimatı gerçekleşmiyor. Şube ile iletişime geçtiğimde dün için dağıtıma çıkarıldı teslimat yapılacaktır denildi fakat saat 4 civarı mesai bitmeden sisteme teslim edilmedi diye geçildi. Bugün aradığımda ürünlerin şubede olduğu fakat dağıtıma çıkarılmadığı söylendi. Bana ayrıca açılsa siz şubeden alabilirsiniz diye cevap verildi. Çarşamba gününden beri bugün 4. gün kargo için evde bekliyorum yapılacak işlerimi erteliyorum ve mağdur ediliyorum sorunumun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  11:35

  Sayın Hayriye E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VFV-895-36503 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri