Hepsiburada.com Teslimat Adresi Değişikliği...

Serhat Ş. |

Üyelik bilgilerimde iki adet teslimat vardı ve sipariş verirken yanlışlıkla diğer adresi seçmişim. 2 parça ürün aldığım için ayrı ayrı bildirimde bulundum müşteri hizmetlerine. Müşteri hizmetlerindeki yetkililerden biri bende yeni adres isteyip kargo firmasına bilgilendirme yapılacağını ve siparişimin yeni adrese gönderileceği söyledi.

Fakat diğer ürün için yaptığım talepte ilgili müşteri temsilcisine defalarca mesaj atmama karşılık satış sözleşmesindeki teslimat adresinin değiştirilemeyeceğini belirtti. Madem değişmiyor diğer yetkili nasıl değiştirdi? Ürünümün tekrardan istediğim adrese yönlendirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 19 Ağustos
    15:21

    Sayın Serhat Ş.

    Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GYT-212-96250 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

    Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

    http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

    Saygılarımızla
    Hepsiburada Müşteri Hizmetleri