02 Nisan 2013

Hepsiburada.com Teslim Edlimeyen Ürün!

14 Mart'ta 50529316 nolu siparişimdeki ürünlerim hala daha tam olarak teslim edilmedi. 19.03.2013 tarihinden kargo çıkışı yapılmış. Kargo firması karışıklığın Hepsiburada tarafından yapıldığını iddia ediyor. Kimden kaynaklandığı bir yana Hepsiburada'ya konu ile ilgili yazdığım mesajlarda tek dönüş kargo birimine iletileceği. Fakat 10 gün olmasına rağmen Hepsiburada'dan açıklama yapan olmadı.

Osman 21 Okunma

Cevaplar

  • Osman04 Nisan 2013

    19 Mart'da gönderilen kargo bugün bana ulaştı. Fakat yine yanlış kargo. Bu kadar beklediğimden mi şikayet edeyim yoksa hala daha sorunun çözülememesinden mi? Bu kadar büyük bir firma bu hatayı nasıl düzeltemez anlamıyorum. Sunucularınız mı çöktü, bilgisayar sisteminiz mi? Siparişim belli. Nasıl hala daha ürünlerim elime ulaştırmazsınız? Nasıl müşteri memnuniyeti anlayışı bu?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Osman Nuri G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön