Bülent U. Teşekkür Mesajı

Şikayetvar a çok teşekkür ederim buraya yazdıklarım sayesinde 2 gün içinde bütün parayı yatırdılar. Yoksa Hepsiburada müşteri hizmetlerine kalsaydı bir 13 gün daha para yatmazdı. Teşekkürler Şikayetvar.

Hepsiburada.com Teslim Edilmeyen Ürünün Para İadesini İstiyorum.

Bülent U. |

Eşim 10.01.2014 tarihinde Hepsiburada dan kitaplık ve krem siparişi verdi ürün Cumartesi günü saat 09:30 da Yurtiçi Kargo tarafından Konya da ki dağıtım aracına yüklendi bilgisi görünmesine rağmen gelmedi Yurtiçi Kargoyu aradım Cumartesi günleri öğleden sonra teslimat yapılmadığı
bilgisini verince ve de hafta içi ürünümüzü alamayacağımız için Hepsiburada müşteri hizmetlerini de arayarak ürün iptali gerçekleştirdik.

Hepsiburada yetkilisi ürünü teslim aldıktan sonra on gün geçmesine rağmen hala para iadesi
yapılmamıştır. Teslim edilemeyen ürün parasının iade edilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent U.
  31 Ocak
  22:10

  Şikayetvar a çok teşekkür ederim buraya yazdıklarım sayesinde 2 gün içinde bütün parayı yatırdılar. Yoksa Hepsiburada müşteri hizmetlerine kalsaydı bir 13 gün daha para yatmazdı. Teşekkürler Şikayetvar.

 • Bülent U.
  29 Ocak
  20:36

  halen hepsiburada sitesindeki ürün iade koşulları bölümüde iade den 24 saat içinde ürün bedeli iadesi yapılır yazmasına rağmen 12 gündür ödeme yapılmamıştır. ayrıca 29.01.2014 tarihinde ödeme yapıldığına dair bilgi verilmesine rağmen kart ekstremde ve provizyon ve de bekleyen işlemlerde ödeme bilgisi bulunmamaktadır. müşteriyi yanıltıcı ve de oyalayıcı mail gönderilmektedir.

 • 29 Ocak
  15:12

  Sayın Bülent A,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TXW-181-32216 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri