21 Ocak 2014

Hepsiburada.com Teslim Edilmeyen Ürün

13.01.2013 Tarihinde Mama sandalyesi satın aldım.15.01.2013 tarihinden beri Ürünüm Şubede bekletiliyor. Kargo Şubesi ile iletişim ağlanamıyor. Hepsiburada.com.yetkilileri teslimat konusunda sıfır hizmet veriyor. İade edemiyorum ürün elime geçmediği için. Teslimat yarın mutlaka yapılacak açıklamasıyla 16.01.2013 tarihinden beri beni oyalıyorlar.

Burada benim müşteri hakkım yok mu? Parayı hesabımdan peşin çekip sonrasına karışmamak etik midir? Şikayetçiyim.

Sevcihan 47 Okunma

Cevaplar

  • Sevcihan 21 Ocak 2014

    Firma müşteri hizmetlerine ,hem yazılı hem sesli bilgiyi hergün en az 3-4 kere veriyorum zaten.sonuç:17.01.2014 den beri 48 saat içinde çözülecek,biz kaydınızı oluşturduk.Müşteri hizmetleri sayfasında ben benim şikayet yazılarımdan başka hiçbirşey göremiyorum. Sonuç olarak 15 Ocaktan beri satın aldığım ürün ortada yok.Açıklama yok.Çözüm yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Sevcihan G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CNG-341-64429 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön