Hepsiburada.com Teslim Edilmeyen Araba Güneşliği!

Hasan K. |

Hepsiburada sitesinde 3 ağustos'ta sipariş ettiğim. Yan cam araba güneşliği halen elime geçmedi. Bu konuda kaç kere yazdıysam hep "bakıyoruz" "ediyoruz" türünden cevaplar aldım. Üstelik ürün açıklamasında bir iki gün içinde kargoya verilebilecek gibi görünüyordu. Resmen yanıltma üzerine kurulu bir ürün açıklamasıyla karşı karşıyayız. Hepsiburada iyi hoş da bazen çuvalladı mı fena çuvallıyor. Ben para iadesi de talep ettim ona da yanaşmıyorlar. Eee bari ürünü gönderin! Resmen oyalıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  17 Ağustos
  13:58

  Bana gelen mesajda siparişinizi iptal ederseniz para iadesi yapılacaktır demektedir. Ancak siparişi iptali ile ilgili butonu tıkladığımda "bu statüde ürününüz bulunmamaktadır" diyor. Nasıl bir sistemdir ben de anlamadım. Macera devam ediyor:)

 • 17 Ağustos
  10:24

  Sayın Hasan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AMI-141-71193 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri