Hepsiburada.com Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Görünen Kayıp Ürün!

Cankut T. |

Hepsiburada'dan 04.10.2016 tarihinde satın aldığım Arçelik K 1252 hbs blender ürünüm kargoya verildikten sonra kaybolmuş, benim tüm uyarılarıma rağmen beni dikkate almayıp, ürün iadesi yapılmamıştır. Üstüne üstlük bana kaybolan ürünüm teslim edilmiş gibi sipariş memnuniyet anketi gönderilmiştir. Kargo hiçbir şekilde ulaşmadığı halde, teslim edildi deniliyor. Bu ilgisizlik nedeniyle Hepsiburada'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cankut T.
  25 Aralık
  11:34

  Ürün hiçbir şekilde bulunamadığı için ürün bedeli iadesi yapıldı.

 • Cankut T.
  20 Ekim
  13:41

  Anket göndermişsiniz, ancak şikayetim çözülmedi. Satın aldığım ve kredi kartımdan bedeli alınmış olan ürün bana teslim edilmedi.

  Ancak hala teslim edilmiş görünüyor!

 • Cankut T.
  18 Ekim
  15:10

  15. gündeyiz. Ürün ortada yok. Kargo kime teslim etmiş belli değil. Aslında bulamadıklarını itiraf ettikleri ürünü, ben şikayet edince teslim edildi gibi bildirdiler. Ben ürün bedelinin acilen iadesini istiyorum, beni kargo firması vs..... ile daha fazla uğraştırmayın. İş ortaklarınızı da doğru belirleyin. Ne Aras, ne Yurtiçi beş para etmez! UPS belki çözüm olabilir.

 • 18 Ekim
  14:44

  Sayın Cankut T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AJB-391-84909 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri