23 Ocak 2016

Hepsiburada.com Teslim Edilemeyen Ürün!

18.01.16'da siparişini verdiğim ürünler 19.01.16'da kargoya verildiği bilgisi geldi. 22.01.16'da
teslim birimine ulaştığını görünce gün içinde teslimat yapılıp yapılmayacağını kargo şubesine sordum ve teslim edileceği bilgisini aldım. Teslim adresi iş yerim olduğu için mesai saati sonuna kadar teslimat yapılmadı. 23.01.16'da kargoyu aradığımda kargomun içinin boş olduğu için teslimat yapılamadığını bildirdiler.

D-Marketi aradığımda kargo paketinin kendilerine ulaşıp incelenip daha sonra paramı iade edebileceklerini söylüyorlar. Yaklaşık olarak 28.01.16'ya kadar sürermiş. Aynı ürünü satan başka tedarikçileri de varken, onlardan birini yönlendiremiyorlar mı?

Kamil 31 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ocak 2016

    Sayın Kamil E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DMX-160-71662 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön