05 Eylül 2014

Hepsiburada.com Teşhir Ürünü Gönderiyor.

Axess 100 TL Chip puan kampanyasında 1000 TL yi tamamlamak için siparişimize eklediğimiz ütü kullanılmış bir teşhir ürünü olarak elimize ulaştı. Kendileri ile iletişim kurdum -iade edin dediler. İade edersem kampanya koşulları gereği chip param iptal olabilir dedim.Onlar da doğruladı.Ondan dolayı bire bir değişimi istiyorum diyorum, e haliyle işlerine gelmediği için kabul etmiyorlar.

Vatandaşa iki kötülükten birini seç demeye getiriyorlar.
-Ya kullanılmış ütüyü sineye çek.(Ütü 119 TL)
-Ya da 100 TL puanını silelim. diyorlar.

Resimlerde görülebileceği üzere ürün toz ve kir içinde ayrıca kulpunda mağaza alarmı var.
Acaba hepsiburada.com ucuz fiyat sağlamak için piyasadan teşhir ürünlerimi topluyor.

Serhat 503 Okunma

Cevaplar

  • Serhat'ın Teşekkür Mesajı01 Ekim 2014

    Ürünü iade ettim ve ilgili bedel kredi kartımıza iade edildi. Sorunlu ürününü almakta bir sıkıntı yaşatmayan hepsiburada.com firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Serhat A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VSU-328-50250 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön