Hepsiburada.com Temin Edilemeyen Ve İptal Edilen Ürün!

Özgü Ö. |

Castrol Magnatec 10W/40 Benzinli 1 Lt Motor Yağı - Benzin, Lpg isimli ürün 29 eylüle kadar temin edilemedi.30 eylül günü elime ulaştı.Ürünü açtığımda ürünün dizel yağı olduğunu gördüm. Yanlış ürün formunu doldurup aynı şekilde geri gönderdim. Hepsiburada.com kendi sitesinde ' Tedarikçi
firma ve lojistik tarafından yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir. 'yazmaktadır. Ancak bana sorulmadan iptal edilmiştir değiştirilmemiştir tekrar sipariş ver deniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  16:29

  Sayın Özgü Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PZI-988-29074 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Özgü Ö.
  02 Ekim
  11:46

  Yani özeti şu. Frmaya yeniden sipariş verdirerek kargo parası ödemek zorunda kalıcam.Ben kendi hatam olamayan bir konuda yeniden sipariş verip kargo parası ödemek istemiyorum