Hepsiburada.com Temin Edilemeyen Ürünler!

Salih S. |

31-08-2015 tarihinde yaptığım toplu 9 siparişten 2 tanesi iptal oldu. 1 ürünü de yaklaşık 2 hafta beklememe rağmen kutunun yırtılması sonucu geri gitti ve ellerinde başka ürün olmadığı için oda iptal oldu. Şimdi soruyorum temin edemediğiniz ürünleri neden sitenize koyuyorsunuz bu ürünler tedarikçi firmalar tarafından bilgi alınıp yenilenmiyor mu? 1 ay önce aldığım ürünün parası hala neden bana iade edilmedi neyi bekliyorsunuz? Çalıştığınız kargo şirketi yüzünden mağdur oluyorum ve siz bunun sonucunda herhangi bir şey yapamıyorsunuz olan benim boşu boşuna geçen zamanıma oldu. Benim bu siteyi kullanma sebebim hızlı ve güvenilir alışveriş fakat bunların hiçbirini göremedim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  13:39

  Sayın Salih S.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan MRU-718-81308 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Salih S.
  22 Eylül
  16:52

  Benim size yukarıda yönelttiğim soruların cevabını hala alamadım. Bana ve benim yazdığım bu şikayeti okuyacak kişilerin sizden tekrar alışveriş yapmaları için mantıklı bir şeyler yazmanız gerekiyor. İnsanların zamanlarını çalıyorsunuz ve hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsunuz. Kargo şirketi ile bir bağlantınız bile yok onları arıyorum başka bir şey söylüyorlar siz başka bir şey söylüyorsunuz. Biraz işinizi severek yapın doğru düzgün çalışın. Israrla kimseye önermiyorum

 • 22 Eylül
  12:35

  Sayın Salih S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MRU-718-81308 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri