Hepsiburada.com Televizyon Arızalı Çıktı.

Uğur İ. |

20.10.2015 tarihinde almış olduğum Axen marka 106 ekran 3D LED televizyonu teslim aldıktan sonra Balıkesir'deki (Ural Elektronik Sunny yetkili servisi) ni aradım televizyonun kurulumu için ama Axen marka televizyonlara kurulum servisi olmadığını müşterinin kendinin kurulum yaptığını tarafıma ilettiler. Ben de kurulumu yaptım TV'nin ekranında yukarıdan aşağı sarı çizgi, soldan sağa yeşil bir çizgi çıktı. İade işlemlerini başlatarak ürünü geri gönderdim.

28.10.2015 tarihinde tarafıma telefon ile ulaşarak ürünün servis raporunun olmadığı ve ürünün geri geleceği bildirildi. Servisi tekrar aradığımda Axen marka televizyonlarda servis kurulumun olmadığını tekrar söylediler. Ücret iademi istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  14:50

  Sayın Uğur İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ELR-636-46348 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri