03 Eylül 2014

Hepsiburada.com Telefonumun Durumu Hakkında Bilgi Alamıyorum.

Hepsiburada.com'dan 10.04.2013 tarihinde aldığım Motorola Atrix cihazımı 04.07.2014 tarihinde servise gönderdim. Telefon ağustos başında elime geçtiğinde servis formunu incelerken arızaların farklı yazıldığını ve telefonun tamir edilmediğini farkettim.

Ürünü 09.08.2014 tarihinde durumunu belirterek ellerine ulaştırdım. Ancak üründen daha sonra haber alamadım. Müşteri hizmetleri hep aynı cümleler ile oyalamaya çalışıyor. Yetkililere gönderildiği söylenen ve 48 saat içinde sonuçlanması gereken şikayet talepleri yanıtsız kaldı. 20 iş günü de bugün itibariyle doldu. Bakalım daha ne kadar oyalayabilecekler ?

Halil 1.507 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Eylül 2014

    Sayın Halil G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YRU-856-69889 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön