18 Nisan 2014

Hepsiburada.com Telefonumu Göndermiyor.

Hepsiburada.com'a 39658500 sipariş no'lu ürünüm arızalandığı için kargoyla ürünümü gönderdim. Ürün 1 hafta bekledikten sonra yetkili servise verilmiş. 20 gün de serviste bekledikten sonra telefonda şifre olduğu söylenerek ürünüm onarılmadan tarafıma geri gönderildi. Üstelik bu geri gönderim yanlış adrese yapılmış ve telefonun geri dönmesi tam 5 günü buldu.

Amerika'ya kargo gönderseniz 5 günden önce varır ama nedense Şanlıurfa'ya bir türlü ulaşamıyor. Tam 30 gün telefonsuz kaldım ve halen telefonum yapılmadı. Bu süreçte adres değişikliklerimi defalarca bildirmeme, defalarca müşteri hizmetleri temsilcileriyle görüşmeme rağmen bir sonuç alamamam beni çıldırtıyor.

Servet 76 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Nisan 2014

    Sayın Servet K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZAX-567-45806 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön