Hepsiburada.com Telefon 1 Haftada Bozuldu!

Ersin T. |

Almış olduğum telefon 1. haftasında hoparlörü bozuldu. Geri gönderim için başvurdum Kabul edildi. Onunla ilgili bir soru soruyorum fakat kopyala yapıştır cevap geliyor. Size sorduğum soruya göre ürünü yollayacağım diyorum. Kopyala yapıştır devam ediyor. Bu kadar büyük bir firmanın bu kadar ilgisiz cevaplar vermesi çok yanlış. Ürün hala elimde 1 gün çalışıyor 1 gün çalışmıyor.Yazık verilen paraya. Muhakkak ürünü görünüz ve alınız ve karşınızda muhatap olsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin T.
  01 Kasım
  01:35

  ya hepsiburada.com bırakın bu işleri ya . kimse benimle iletşim içinde falan değil . Hiç kimsede sallamadı.ARKDAŞLAR gidin 1 tl fazla verin gerekirse 10 tl 100 tl fazla verin bu siteyi kullanmayın ! ! !

 • Ersin T.
  13 Mart
  00:43

  Hepsiburada.com görüldüğü üzere hala kopyala yapıştır cevaplar vermeye devam ediyor.Benim ile iletişimde oldukları da koca bir yalandır.Ne telefon ne mail yolu ile kimse iletişime geçmemiştir.Bu şekilde basmakalıp cevaplar ile güya müşteriyi memnun ettik durumuna getirmeye çalışmaktadırlar.Epey ürün almıştım fakat ufak tefek sıkıntıları görmezden geldikçe sorun büyüyor yada bir şekilde mağdur oluyorsunuz.10 kere iyi alışverişin sonunda bir kere mağdur olursunuz tam olursunuz.Bu yuzden kesinlikle iyi düşünün.

 • 08 Mart
  13:36

  Sayın Ersin T,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx