21 Şubat 2013

Hepsiburada.com Tedarikçi de Olmayan Ürün Satışı Ve Sonrasında Yaşananlar!

07-02-2013 de vermiş olduğum siparişin bir kısmı geldi bir parça 19-02-2013 e kadar tedarikçi firmadan bekleniyordu. Ayın 15 inde firmayla iletişime geçip gelmeyen ürün ile ilgili mağdur olduğumu bu durumun normal olduğu ve beklemem gerektiği söylendi. Ve 19 unda firmadan bir mail geldi ürünün tedarikçi firmadan temin edilemediği dilersem ürünün tutarı kadar farklı ürünler seçebileceğim yazıyordu.

Buna istinaden müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmeler içler acısıydı takım liderine aktarıldılar en sonunda onunla yapılan görüşmede ürünleri seçtim fakat müşteri olarak fazla kale alınmadığım ve sonuç olarak mağduriyetim devam etmekte ve şikayetlerim 700 karaktere sığmıyor ürün alamıyorum!

Erman 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Erman A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön