19 Mart 2013

Hepsiburada.com Tedarik Yetersiz Müşteri Hizmetleri Yok!

72729235 numaralı siparişimi 08. 03. 2013 tarihinde verdim fujifilm finepixs2980 ama aradan geçen şu zamanda halen daha tedarik aşamasında ve bir kaç gün önce yapmış olduğum şikayete verilen cevap sorununuz hakkında inceleme başlatılmıştır ve bu süreçte sizinle irtibat halinde olacağız ama ne yazık ki hiç kimse aramadı, yardımcı olmadı.

Benim anlamadığım tedariki zor veya olmayan ürün halen daha sitede neden satışı yapılıyor ve ürün perşembe gününe kadar kargoya verilmezse Savcılığa baş vuracağım bir daha zaten bu siteden alış veriş asla yapmayacağım.

Erdogan 17 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Erdoğan D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön