Hepsiburada.com Tedarik ve Kargoya Veriliş Süresi.

Ali Osman A. |

09.02.2015 tarihinde bir kolye siparişim oldu. Sayfada hazırlanıp kargoya veriliş süresi olarak 2 gün yazıyor, 3 gün oldu peş peşe attığım mailler sonucu 3. gün daha yeni paketlenme işlemine alındı ürünüm.

Hazır var olan bir kolyeyi tedarik süresi 3 gün mü sürüyor. Ben burada samimiyetsizlik ve ilgisizlik seziyorum. Eğer bir kolyeyi -ki hazır el emeği ile yapılan bir şey değil. Temin etmek bu kadar zorsa kusura bakmayın ama bu işi bırakın o zaman. Ve ben 4. gün şehir dışına çıkacağımı bildirdiğim halde bu gün dördüncü gün daha siparişim yola bile çıkmış değil. Ve ben alamayacağım, emin olun bu son alışverişim olacak bu sayfadan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman A.
  12 Şubat
  15:49

  Sayın ilgili bu mudur yani cevabınız yani. Çok güzel çözüm oldu, teşekkür ederim. Bana çözümsüz atılan mail cevaplarını söylüyorsunuz. Lütfen yapmayın böyle basit ilgileniyormuş havası vermeyin sadece birazdaha hassas ve samimi olun işinizi ciddiye alın,
  ben sizden aldığım hediye 4. gün elime ulaşmadığı için tekrar para verip hediye almak zorunda kaldım. Ben bu akşam İstanbul'a geçeceğim ve hediyem yarın Bolu ya gelecek,
  bir daha sizden emin olun ki hiç bir şey almayacağım
  Ali osman arslan

 • 12 Şubat
  15:44

  Sayın Ali Osman A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PDB-878-86304 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri