18 Nisan 2013

Hepsiburada.com Tedarik ve Bilgilendirme Sorunları!

Hepsiburada.com'da 12 Nisanda verdiğim sipariş halen "tedarikçi firmadan bekleniyor" şeklinde gözükmektedir. Normal şartlarda tedarik sürecini 7 gün ortalamasında veriyorsunuz. Peki elinde stok olmayan bir tedarikçi ile nasıl çalışabilirsiniz, Tedarikçi de stok yoksa stoklarda yoktur diye bir ibare koymadan nasıl satabiliyorsunuz ?

Yorumlarda herkes 1 günde elime geçti diyor. Online yardım bölümünden tedarikçi firmanın aranıp bana bir tarih süre verilebilmesi yada siparişte bir sorun var mı yok mu diye kontrol edilmesini istedim. Ancak paylaşımınız için teşekkür ederiz diye bir cevap döndüler. Bu yanlış.

Ürünümün tedariğinin en kısa zamanda yapılmasını ve bana ulaştırılmasını arz ederim.

Tuna 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Tuna P, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünün paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiş ve ürününüz kargoya teslim edilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilmiştir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön