Hepsiburada.com Tedarik Süresi...

Tahir B. |

Hepsiburada.com'dan almış oluğum ürün tedarik süresi tamamlandıktan sonra teslimata hazır olmasına rağmen 3 gün kargolanmadı ve bekletildi. Bende ürünü iptal etmek zorunda kaldım. Yeni aldığım ürünün 1 haftalık tedarik süresinin geçmesinin ardından teslimata hazır duruma geldi fakat yine aynı durum oluştu. 3 gün teslimata hazır olmasına rağmen kargolanmadı, müşteri hizmetlerine attığım 5 -6 mail üstüne ürünümü kargolandı, böyle bir sitenin bu denli sorumsuzluğu akıl alır gibi değil. Sipariş verdiğim ürünün ekonomik olması sanırım Hepsiburada çalışanlarının dikkatini çekmemiş, dikkatlerini çekebilmek için daha pahalı bir ürün sipariş vermek sanırım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  19:32

  Sayın Tahir B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WGO-552-15815 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri