Hepsiburada.com Tedarik Süresi!

Turker Ş. |

Sipariş ettiğim ürün bir haftadır kargoya verilmiş değil sürekli tedarikçi firmadan bekleniyor diyor mesaj attığım da doğru dürust açıklama yapılmıyor. Hediye çeki ile geçiştirmeye çalışıyorlar ilgilenin lütfen.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turker Ş.
  27 Ağustos
  14:10

  Sipariş verdiğim FİFA 16 Xbox ONE oyunu 25 Eylül'de Satışa sunulacağı yazıyor sitede 20 Ağustos'da sipariş verdiğim zaman en geç 26 Ağustos'ta kargoya verileceği Belirtilmiş şekilde yazmasına rağmen hala tedarik sureci yazıyor firmayla iletişime geçtiğim de bana dedikleri Ürünün çıkış tarihi 25 Eylül tedarik edileceği tarihte bu sure diye bilgi veriyor buna anlam vermedim hala sitede ayni senaryo devam etmektedir Ağustos Ayında kargoda diye belirtiyorlar insanları kandırıp Duruyor

 • 26 Ağustos
  16:11

  Sayın Türker Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CNU-822-82349 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri