Hepsiburada.com Tedarik Süreci Devam Ediyor...

Aydin E. |

Hesabımda ürününüz hazırlandı kargo sırasına girdi yazıyor. Ürün ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetleri mesaj sayfasından mesaj göndermek istiyorum ürününüzün tedarik süreci devam ediyor uyarısı veriyor. Mesaj yazmıyorum. Bu ne saçmalık. Ürünün durumu nedir. Halbuki ürün hızlı kargo ve 24 saatte teslim statüsündeki bir üründü. Daha önce de böyle bir sorunla karşılaştım. Ürün elime ulaştı fakat Hepsiburada'nın konu ile alakalı hiçbir bilgisi yoktu. Bilgi için aradığımda depoya sorduk bilgi istedik deyip durdular. Kargoya verildiğini benden öğrendiler. Arkadaşlar işlerinde çok lakayt davranıyorlar diye düşünüyorum. Ürünümün son durumu nedir? Kargolandı mı? Tedarik mi bekliyor? Sıra mı?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  14:26

  Sayın Aydın E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ULF-566-27175 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri