Hepsiburada.com Tedarik Edilemeyen Ürünü!

İsmail E. |

Geçtiğimiz hafta outdoor ürünlerinde indirim üzerine 2 adet çadır siparişi verdim. Siparişim onaylandı ve kredi kartıyla peşin ödedim. Ertesi gün tarafıma mail geldi ve ürün tedarik edilemiyor ya siparişinizi iptal edin ya da farklı ürün sipariş edin yazıyordu. Bunun üzerine bende aynı fiyatta ürün olmadığı için sipariş iptalinde bulundum. Ürün tedarik edemedikleri durumlarda müşteri mağduriyetini gidermek için bir çabaları yok. Olmayan ürünü satar gibi yaparak ertesi gün olmadığını belirterek daha pahalı ürünleri sanırım aldırmak istemektedir. Ticari olarak hiç etik olmayan bir yaklaşımdır. Ve ürün tedarik edemedikleri farklı insanlara avantajlar sağlarken tarafıma siparişinizi iptal etmişsiniz cevabını vermelerini kurumsal bir firmaya yakışmamaktadır. Yani uygun fiyatlı bir ürün görürseniz hemen almayın, muhtemelen ürün ellerinde yoktur.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail E.
  26 Şubat
  12:22

  Herkese yeni çadır göndermişssiniz ancak bize dalga geçer gibi cevap yazmışssınız. Anti kurumsalsınız.

 • İsmail E.
  15 Şubat
  15:09

  Dalga geçer gibi bir cevap yazmışsınız, anti kurumsal bir yapıda olduğunuzu anlamış oldum. Ayrıca aynı çadırı etrafımda kim sipariş etmişse hepsine aynı cevabı vermişsiniz. Tüm arkadaşlarım aynı cevabı almış. Ayrıca parası olan bu firmadan alışveriş yapmasın. çünkü paranızı alıp ürün teddarik edilmeiyor diye göndermiyorlar. Bir süre sonra iptal ediyorsunuz haliyle, paranızı iade ediyorlar. Sanırım ilgili sürede paranızı kullanıp, sitelerinde fala tıklanma işlemi yapmak istiyorlar. Aman uzak durun bu kurumsallıktan uzak firmadan.

 • 12 Şubat
  13:46

  Sayın İsmail E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YYG-755-41673 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri