Hepsiburada.com Tedarik Edilemeyen Ürün!

Ömer B. |

2327043 şikayetimi bildirmiştim ama firma halen çözüme yanaşmıyor. bana verilen cevapta ürünü tedarik demiyoruz 25 TL hediye çeki yükledik hesabınıza paranızı da iade ettik yazıyor. Her ne hikmetse ürün 1 gün sonra stoğa girdi. Ama ürün kampanyası para iadesi olduğu gün bitti ben kampanyadan faydalanamıyorum. Ürünün tedarik süreci yasal olarak 10 gündür neden o zaman siparişimi 1 hafta içinde iade ettiniz. Kişisel olarak tek taraflı tüketici hakkım zedelendi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer B.
  08 Mart
  23:34

  6 defadır yazıyorum yine aynı cevabı veriyorsunuz. neden anlamak istemiyorsunuz SİPARİŞİM ve CEVABINIZ şikayet konumdur. Bu meşajı okuyan tüketiciler siz ve çevreniz hepsiburadadan uzak durun

 • 07 Mart
  14:03

  Sayın Ömer B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AVC-470-67579 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz sorunun cevabı 28.02.2014 tarihinde bu kaydın içerisinde verilmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü B. ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri