Hepsiburada.com Tedarik Edilemeyen Ürün!

Fatih E. |

12.12.2013 tarihinde verdiğim siparişim 16.12.2013 de kargoya verileceği yazıyordu fakat elime ulaşmayınca müşteri hizmetlerine 17.12.2013 de bildirdim ürünümü değiştirmek yada iptal edebileceğimi bildirdiler ( değiştirmek istersem maile cevap vermem gerekiyordu.)

18.12.2013 tarihinde tedarik edilemeyen siparişimi başka bir ürünle değiştirmek istediğimi bildirdim 22.12.2013 oldu halen cevap bekliyorum. Kolay çözülebilecek bir hatayı uzatarak mağdur oluyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  23 Aralık
  15:58

  Sonuç olarak 6 gün önceki aynı maili göndererek mail atmamızı istiyorsunuz. Bunu zaten yaptım dönüp bakın bir zahmet 5 konu 7 mail var müşteri hizmetlerinde, bugün tekrar isteğimi yolladım yolladım. Çok kolay bir işlemi uzatmayın artık ! müşteri hizmetlerinizi değiştirin 20 geçik cok güzel şekilde zaten kategorilemissiniz. müşteri hizmetlerine ulaşmak kolay ama geri dönüşünüz 6 günde bir .

 • 23 Aralık
  15:26

  Sayın Fatih E,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx