Muhlis Murat A. Teşekkür Mesajı

Merhaba,
Siparisim an itibariyle elime ulasti. Ebru hanima emegi icin tesekkur ederim.

Hepsiburada.com Tedarik Edemedi.

Muhlis Murat A. |

Hepsiburada.com elektronik ticaret sitesinden 6.12.2014 tarihinde tedarik süresi 6 gün olan bir ürün sipariş ettim. 6 gün dolduğunda hala siparişimin tedarik edilmediğini bildirdim. En kısa zamanda ayrıntılı açıklama yapacaklarını bildirdiler. Bugün (16.12.2014) kontrol ettiğimde hala tedarik sürecinde görülüyor. Ürün için gecikme içerikli yorum yazdım fakat maalesef yorumum görünmüyor. Bu konuda kullanıcıların olumsuz yorumlarının engellendiğini ve ilgililerin geri dönüş yapmadıklarını gördüm.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhlis Murat A.
  20 Aralık
  16:35

  Merhaba,
  Siparisim an itibariyle elime ulasti. Ebru hanima emegi icin tesekkur ederim.

 • Muhlis Murat A.
  18 Aralık
  10:57

  Ürünün ayın 17\'sinde tedarik edileceğini bildirdiler ve bunu tedarikçiden teyit edip tekrar bilgilendirme yapılacağını söylediler. Bugün ayın 18\'i ve ne tedarik edebildiler ne de herhangi bir bilgilendirme yaptılar. Hepsiburada.com malesef müşteri geri dönüşlerinde verdiği sözü tutmamaktadır. Gerçi temin süresi için 6 gün söz verip ürünü 12. gün hala tedarik edemeyen bir firmadan geri dönüş için verdiği sözü tutmasını beklemek bizler açısından malesef aşırı iyi niyeti geçip saflık olarak nitelendirilebilir.

 • 16 Aralık
  15:26

  Sayın Muhlis Murat A.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan EAF-825-65344 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri