15 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Tanımlanmayan Hediye Çekleri!

Hepsiburada'ya 500 TL üzeri harcama yapmama rağmen 100 TL yerine sadece 30 TL hediye çeki tanımlandığını, almış olduğum ürünlerden 99 TL tutarlı birini sorunlu olması nedeniyle iade ettiğimi ve yerine yine kendilerinden başka bir markanın aynı işlevi görecek bir ürününü aldığımı bildirmiştim.

Kendilerinin söylediği gibi, hediye çeklerinde sorun çıkmaması için iade ürün için alacak dekontu oluşturmama rağmen hediye çeklerinin eksik yüklendiği şikayetime ilişkin olarak 8 Mayıs tarihinde durumunuz incelenecek diye belirtmişlerdi. Ancak hediye çeklerinin son kullanma tarihi olan bugüne kadar tarafıma dönüş yapmadılar fakat benimle aynı durumda olanların hediye çeklerini yüklediklerini görüyorum!

Oğuz 93 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz'un Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2013

    Firma tarafından durum düzeltilmiştir. Teşekkürler.

  • Oğuz 23 Mayıs 2013

    Firmanın 90793051 nolu sipariş numarasıyla yapmış olduğum 500 TL üzeri alışveriş nedeniyle tanımlamadığı hediye çeki için yine firmanın isteği üzerine hediye çekinin tanımlanması için 184 TL tutarında alışveriş yaptım (iade nedeniyle oluşturulan 99 TL lik alacak dekontunuda kullanarak). Bu kez hepsiburada. com tarafından durumun düzeltilip hediye çekimin yüklenip yüklenmeyeceğini merakla bekliyorum. Yeni yazışmalara yol açmadan durumu düzelteceklerini umut ediyorum. Saygılarımla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Oğuz Alp U, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön