01 Nisan 2013

Hepsiburada.com Tamire Gönderdiğim Tost Makinesi Tamir Edilmeden 2-3 Parça Şeklinde Geri Geldi!

Arnica marka tost makinesi aldım. Sağ taraftaki kol vidası düştü ve sıkılmadı. Boş dönüyordu. Vida çıktığından tost makinesinin üst kapağı da yerinden çıktı. Arızası giderilsin diye gönderdim ama nedense hiç bir işlem yapılmadan geri göndermişler.

Birde sağlam giden tost makinesi plastik olan tutma yeri kırık olarak geri geldi. Garanti belgesinide göndermemişler. Neden tamir edilmediğine dair bir bildirimde yok? Ben nasıl gönderdim onlar, oysaki onlar bana nasıl geri verdiler.

Değişim istedim onay vermediler, ben ne yapacağım şimdi? Garantili ürün, garanti arızayı gidermedi. Ürün değişimi de yapılmıyor, ne olacak şimdi? Aldığım ürünü çöpe mi atayım? Ne yapmam lazım. Hepsiburada.com bana söylesin lütfen?

Abdurrazak 125 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Abdurrazak E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Abdurrazak E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön