26 Aralık 2013

Hepsiburada.com Tamir Görmüş Ürün Gönderildi!

15.12.2013 tarihinde, Hepsiburada.com'dan aldığım ekmek yapma makinesi üzerinde derin tornavida çizikleri vardı. Daha önce tamir edilmiş ya da tamir edilmeye çalışılmış. Bu kusurlu ürünün değiştirilmesi yönünde talepte bulundum. Değişim yerine para iadesi yapıldı. Bende bu durumda ödemiş olduğum kargo ücretinin tarafıma geri ödenmesini talep ettim. Fakat hiçbir cevap ve mesaj gelmedi.

Kendi hatalarından kaynaklı, kusurlu bir ürün için ödemiş olduğum, kargo ücretinin geri ödenmesini istiyorum. Kargo ücretimin ödenmemesi durumunda; faturanın fotokopisi ve ürünün kusurlu fotoğrafları ile hakem heyeti ve devamında tüketici mahkemesine başvuracağımı bilmenizi isterim.

Barış 107 Okunma

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı28 Aralık 2013

    Sorun çözülmüştür. Teşekkürler...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Barış G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön