09 Nisan 2013

Hepsiburada.com Tamir Etmek İçin Aldılar Tamir Etmeden Geri Getirdiler!

11.02.2013'de hepsiburada.com'dan Samsung ativ 500 t isimli bilgisayar aldım. Bilgisayarın sim kart girişine yerleştirdiğim internet için sım kart ile internete bağlanamamam üzerine avea ile iletişim kurdum. Sim kart değiştirildi. Hatanın bilgisayardan kaynaklandığı belirtildi. hepsiburada.com'a durumu bildirdim. Ürünü tamir edilmesi için geri gönderdim fakat ürünü kontrol dahi etmeden aynı şekilde bana 2 hafta sonra tamir edildi diye geri gönderdiler.

Bunun üzerine ürünü iade etmek istediğimde ise iade süresinin dolduğu bu nedenle sadece tamir için bakabileceklerini bildirdiler.

Tamir edemedikleri halde hala tamir için gönderin diyen böyle bir işletmeye nasıl güvenilir?
hepsibura.com kalitesi!

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Nisan 2013

    Hepsiburadadan satın aldığım bilgisayarın bozuk çıkması üzerine tamir için güya tamir ettiler. Fakat çalışmayan SIM kart girişi kontrol dahi edilmeden bana geri gönderildi. Şimdi ise şikayetvar. com un isteği üzerine size en kısa sürede döneceğiz deyip ürününüzün tamir işlemi ile ilgili şu yapıldı diye ilgisiz bir mail atmışlar. Yani hepsiburada. com beceriksizliğini örtbas etmek istiyor. Hepsiburadanın kalitesizliğini duymuştum, yaşamış da oldum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Remzi E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön