28 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Tam 25 Gün Geçti Siparişlerimi Göndermedi!

61220966 nolu siparişimi 02.08.2013 tarihinde gerçekleştirdim. Bu alışverişimde 20 farklı ürün sipariş ettim. Bu ürünlerden 11 tanesi elime ulaştı. 9 tanesi 25 gün geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı.

Hepsiburada.com'a defalarca telefon ettim. Her seferinde tamam ilgileneceğiz, deyip kaydımı aldıkları halde hala ürünler elime ulaşmadı. Bir kere bile aranıp bilgilendirilmedim. Otomatik bir mesajı mail ile gönderiyorlar. Her seferinde aynı mesaj mesajı bile değiştirmiyorlar.

Son derece saygısız bir şekilde kanuni haklarınızı siz bileceksiniz diyorlar. Büyük bir ihtimalle Hepsiburada.com batıyor. Artık tüketici hakem heyetine gideceğim. Başka çarem kalmadı.

Ahmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Ahmet A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön