30 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Tam 12 Gündür Bir Türlü Gönderilemeyen Ürün!

Ayın 17'sinde sipariş etmiş olduğum ürünle ilgili siteniz üzerinden müşteri hizmetleri ile yazıştığım. Ayın 25 'inde gönderileceği söylendi. Daha çabuk gönderilmesi için muadil bir ürün talep ettim. Onlar siparişimi değiştirdiler ve bu sefer benim siparişim 1 Mayıs'a sarktı.
Gerçekten çıldırmamak elde değil.

Yani siparişim neredeyse 20 gün sonra elime ulaşacak o da sipariş ettiğim ürün de değil yani muadil ürün.
Siteniz üzerinden müşteri hizmetlerinin verdiği cevaplar da inanılmaz. Neden stokta olmayan ürünü satışa çıkarıyorsunuz. Neden diğer alışveriş siteleri gibi hatanızın arkasında durup en azından özür hediye çeki tanımlayıp hatanızı telafi etmiyorsunuz.

Bilgehan 163 Okunma

Cevaplar

 • Bilgehan 17 Haziran 2015

  Şimdi de 1 Temmuz da tedarik edeceklermiş yani 2 aya doğru rekora koşacağız olmaz olsun size de verdiğiniz hizmete de diyecek söz yok.

 • Bilgehan 16 Haziran 2015

  Ve bugün tam bir ay oldu dile kolay tam bir ay. Sitelerinde bir sürü mouse pad olmasına karşın muadil bir ürün yollayamadılar tam bir aydır. Bu koskoca bir şirketin ayıdır. Pardon koskoca mı dedim?

 • Bilgehan 03 Haziran 2015

  Bakalım bu sorumsuzluğunu nasıl telafi edeceksiniz. Bugün de kargoya verilmedi.

 • Bilgehan 03 Haziran 2015

  Evet hala kargoya verilmedi siparişim gerçekten inanılmaz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mayıs 2015

  Sayın Bilgehan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CSP-511-10595 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön