Hepsiburada.com Talep Edilen Ürünü Göndermede Sıkıntı!

Murat B. |

Almış olduğum bir ürünü geri gönderip müşteri hizmetlerini arayarak değiştirilmesini talep ettim. Onlarda bana ürün değişimi yok iade et tekrar al, alırken de bize bildir dediler. Dediklerini yaptım. Siparişimi tel de müşteri hizmetlerinin gözü önünde bilgi vererek onayladım. Ama özellikle söylediğim halde tekrar aynı ürünün basit olanını gönderdiler. Ürün takip ve paketleme departmanları çok zayıf. Almış olduğum başka kırılacak bir ürün kocaman kutu içerisinde desteksiz bir şekilde sallana sallana geldi. Tabi ki de tuz buz olmuştu. Halbuki çok sık kullandığım alışveriş yaptığım bir site idi. Artık alışverişi kestim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  13:44

  Sayın Murat B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DRA-835-42140 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri