Hepsiburada.com Talep Dışı Ürün Teslimatı.

Duygu Çatal K. |

Hepsiburada.com'dan avent 0-6 ay silikon emzik ikili gece scf176 kodlu ürünü sipariş ettim. Kargo tarafıma ulaştığında avent emzik yerine kunteks 12Cm x 1,5 m süper elastik bandajı gördüğümde şok oldum. Bunun üzerine Hepsiburada ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve ürünü doğru şekilde teslim edilmesi için geri gönderdim. Doğru siparişe ait elimde ekran görüntüleri mevcuttur. Hepsiburada ürünün Ucuzkasa adlı firmaya ait olduğunu belirtti. Ben ise mağdur taraf olduğumu ve bu yanlışlığın düzeltilmesini para iadesi yapılmadan istediğim ürünün elime ulaşmasını talep ettim. Buna rağmen para iadesi yapıldı. Ucuzkasa'dan 2 kişi ile görüştük hatalarını kabul edip gereğinin yapılacağını belirttikleri halde henüz mağduriyetim giderilmemiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu Çatal K.
  12 Ağustos
  13:50

  Merhabalar, Hepsiburada.com para iadesi yapıldığından dolayı ürünü tekrar sipariş vermemiz gerektiğini iletti. Ürünü bulamadık yayından kaldırmışlar ya da değiştirilmiş bilemiyorum. Bana kendileri bi link gönderdiler benim ürünüm 7,50 TL idi verdikleri linkte aynı ürün fiyatları farklı (29 TL'den başlıyor) . Sistemden soru sor butonu da kaldırılmış cevap yazamıyorum. Dalga geçiyorlar sanki hem ürünü yanlış gönderdiler hem para iadesi yapmayın dediğim halde yaptılar, şimdi de ürünüme ulaşamıyorum. Ve hala mağduriyetimi giderecek bir muhatap bulamıyorum, bu nasıl kurumsal bir işletmedir anlayamadım!

 • 06 Ağustos
  11:54

  Sayın Duygu K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WGP-752-32159 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri