14 Ocak 2014

Hepsiburada.com Talebimi Gerçekleştirmiyor!

Hepsiburada.com'dan 10.01.14 tarihi ve 13:29 saatinde bir adet karyola satın aldım. Ancak ürünü alırken boyut seçimi kısmını görmediğim için boyut seçmeden satın aldım. Sayfa kendisi boyutu 140x190 olarak atamış. Ancak benim ihtiyacım olan boyut 150x200 idi. ben de yapılabilecek en medeni ve insani hareketi yapıp hepsiburada.com'u aradım. Müşteri yetkilisine bağlandım. Sorunumu anlattım. Bana bu değişikliği siparişe yansıtıp bana geri döneceklerini söyledi. Beklemeye başladım.. 2 gün geçti dönen olmadı.

Mail attım yine dönen olmadı. 2. defa aradım yine dönen olmadı. Twitterdan yazdım yine dönen olmadı. 3. defa aradım. Hala çözüm üretilemedi. bir daha hepsiburada.com mu? Asla.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Ocak 2014

    Evet tam 120 saat sonra çözüldü problem. 'Bu süreç zarfında tedarikçi firma eğer ürünü 140x190 ölçülerinde gönderseydi ne olacak?' diye sordum telefondaki müşteri temsilcisine 'bir hafta içinde iade edebilirsiniz' dedi. Bunu ben de biliyorum da bir karyola için iki hafta uğraşacaksam gider mağazadan kendim alırım. Her neyse..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın Murat A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YKZ-403-45474 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön