14 Eylül 2013

Hepsiburada.com Taksitlendirme İstedim ama tek Çekim Yapıldı!

Bugün gece 129. 23 tl lik 6 taksitle alışveriş yaptım fakat sistemde 6 taksidi seçmeme rağmen kredi kartımdan tek çekim yapılmış. aynı hata 9089617** nolu siparişimde de yapıldı. Ben saf değilim iki sözleşmeyi de 6 taksidi görerek ve sonuna kadar okuyarak onayladım. müşteri hizmetleri bana ödeme nin iptal edemeyeceklerini söyledi. bir alışveriş daha yaparım bu sefer sözleşmeyi copy paste yapar ilgili yerlere şikayet ederim. bu yapılan gasptır. size güvenerek sizden alışveriş yapıyoruz ama siz de başkalarına benzerseniz başkalarından bir farkınız kalmaz. eğer bu sorun çözülmezse alışverişi tamamen keseceğim. size bu yakışır mı hiç. maddi gücümüz olsa da peşin yapabilsek. zaten taksit yapmayız.

Ömer 141 Okunma

Cevaplar

  • Ömer16 Eylül 2013

    firma kendi hatasını görmemekte devam ediyor.özür dilemek de bir erdemdir önemli olan sistemsel bir hatayı düzeltmeye çalışmaktır.bu hatası bir çok müşterisini kaybetmesine neden olacak ama bunu göremiyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Eylül 2013

    Sayın Ömer A. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön