20 Eylül 2013

Hepsiburada.com Taksit Yapmıyorlar!

Hepsiburada. com dan 75, 00 TL üzeri alışveriş yapmama ve 6 taksit seçeneğini seçmeme rağmen kredi kartımdan tek çekim yapılıyor. 30, 00 ile işimi halledebilecek ken taksitli alışveriş yapabilmek için 100, 00 TL alışveriş yapıyorum bunda da vaad ettikleri taksit seçeneklerini seçmeme rağmen uygulanmıyor.

Müşteri hizmetlerine durumu bildirdiğimde özür dileriz düzeltemiyoruz diyeceklerine çok rahat bir şekilde düzeltemeyeceklerini bildiriyorlar. "Siparişi iptal edin" diyorlar. E ürünleri açıp kullandım nasıl iptal olacak? Ona da bir cevap yok. Kendi hataları yüzünden beni zor durumda bırakıyorlar.
Hepsiburada. com finans departmanında nasıl iş yaptığını görmüş olduk!

Turgut 55 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 23 Eylül 2013

    sorunuma ilişkin herhangi çözüm içinde değiller aynı cevapları copy-past yöntemiyle müşterilerine yollayarak ilgileniyormuş imajı yaratarak aslında hiçbir çalışmada bulunmayan hatayı kendiklerinde değilde müşterisinde arayan bir firma.

  • Turgut 20 Eylül 2013

    şeffaf olun.Şikayetimi sizin mail adresinize göndermedim,şikayetimi herkezin görebilmesi için yayınladım cevabınızıda herkez görsün bakalım ne cevap vermişsiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Turgut V, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön