Hepsiburada.com Taksit Tutarı Uymuyor.

Birol E. |

Hepsiburada.com 3 Mayıs 2014 Cumartesi günü Kaşmir Mutfak Halısı 262.65 TL 6/6 satın aldım. Az önce Garanti Bankası kontrol için girdim. Hepsiburada.com satım aldığım ürünün taksit tutarı 43.77 olması gerekirken 43.80 TL olarak belirlenmiş. Bunun üzerine siparişi iptal ettim kafam karıştı. Hepsiburada ben bu durumdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  05 Mayıs
  15:22

  Siparisimi iptal ettirdigim halde tedarikci firma urunu kargoya vermis.Bugun yani 5 Mayis 2014 Pazartesi gunu tedarikci firma tarafindan arandim urunun cikisinin yapildigini soyledi. Bende urun elime ulasinca iade edecegimi soyledim. Siparisimi iptal ettirdigim halde nasil oluyorda tedarikci firma kargoya veriyor hepsiburada bunu bana aciklarmisin? tuketicinin cayma hakki denen bisey var.

 • 05 Mayıs
  15:02

  Sayın Birol E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LYY-452-73381 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri