Hepsiburada.com Takipsizlik Hakkında!

Omer B. |

10,10,2015 tarihinde Hepsiburada.com sitesinde ürün siparişi verdim üye olmadan ve kartımdan 5 taksit çekildi. Ürünün üstünde en geç 14.10.2015 kapıda diye yazıyordu. Ve gecikmeli gelmeyi. Sipariş verdiğim ürün yokmuş ama kartımdan 1244 lira 5 taksit çekilmiş. Müşteri hizmetlerini arıyorum 24 saat içinde deniliyor. Ve dönüş olmuyor tekrar arıyorum 48 saat içinde Yani geri dönüş olmadı paramla rezil oluyorum ürün' yok müşteri hizmetlerin yapabileceğimiz bir şey yok demesi. Üst bir yetkiliniz yok mu diyorum onlara ulaşamazsınız biz yardımcı oluruz diye kesip atmaları.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Omer B.
  19 Ekim
  10:06

  16 Ekim mesajıma cevap yazmışsınız. Ve bugün 19 ekim müşteri hizmetlerini aradım ama ürün henüz kargoya bile verilmemiş. Ben bir taksitini yatırdım ve ürün bile ulaşmadı hizmet kalitesi bu olmamalı. Ürün üstünde en geç 14 ekim kargoda deniliyorsa bu şekilde kargoya verilmeli. Ama bugün 19 ekim henüz kargoya bile verilmemiş. Ben ikinci taksit yatıracağım ürün belki o zaman gelir. Sipariş verdiğime vereceğime pişman oldum ürün den soğudum bir nevi... .

 • 16 Ekim
  12:24

  Sayın Ömer B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LZC-954-54822 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri