Hepsiburada.com Taahhüt Edilen Zamanda Ürün Kargolanmıyor!

Zafer M. |

3216** sipariş numaralı ürünlerimizin 2 parçasının 18.05.2016 tarihinde kargo yapılacağı belirtilmiş olup, günümüz tarihine kadar henüz kargo yapılmadığı ve tedarik süreci aksadığı söylenip, ürünlerimizin tarafımıza kargolanmayıp zaman kazanmaktalar.

Ayrıca 1 ürünümüzün belirtilen kargo süresinde iptal edilip tedarik edilmediği belirtilmiş olup bu konuda mağdur edilmiş bulunmaktayız. Gereğinin yapılmasını rica eder iyi çalışmalar dilerim...

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer M.
  25 Mayıs
  11:39

  Şikayette bulunduğum konu hakkında herhangi bir dönüş yapılmadığını ve çözüme ulaştırılmadığını belirtmek ister gereğinin acilen yapılmasını rica ederim

 • 24 Mayıs
  12:48

  Sayın Zafer M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZSD-362-79775 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri