13 Eylül 2013

Hepsiburada.com Sürekli Yanlış Ürün Gönderiyor!

Firmadan kamera ve Toshiba 8gb class10 hafıza kartı aldım. İlk teslimatta kart çıkmadı. Bu eksikliğe karşı benim aldığım karttan farklı bir class4 kartı iki kez gönderdiler. Ben de geri iade ettim. Bunu defalarca iade açıklamasına yazdım. Açıklamaları doğru düzgün okumadıklarını düşünüyorum.

Bu aynı konuyla ilgili ikinci şikayet kaydımdır. Son kez müşteri hizmetleri ile mesaj muhatap oldum. Benim siparişimin class4 bir hafıza kartı olduğunu iddia ettiler. Elimde fatura mevcuttur. Faturamda ürün class10 olarak gözüküyor. Sitedeki sipariş içeriğine baktığımda, siparişimin de değiştiğini gördüm. Para ödediğim ürünü siparişimde değiştirmiş bulunmaktalar. Faturamda ki ürünü firmadan alamamaktan şikayetçiyim.

Ozan 20 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Ozan K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön