04 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Sürekli Sorun!

1)19 nisan günü 2 kez sipariş verdiğim hepsiburada dan 1 siparişimi iade ettim. Bu iptal ettiğim sipariş 3 mayıs itibariyle ödemiş olduğum ücret kartıma iade edilmemiştir.
2) 19 nisan da verdiğim iptal etmediğim sipariş elime geç ulaşmıştır. Bu siparişimde bulunan bir ürün arızalı çıkmış iade etme için gerekli işlemlerden olan takip numarası almak tam bir sorun takip numarası kargoyu göndermem ürünü iade almaları 15 gün olmuştur bu gecikme yetmez gibi ürüne ödemiş olduğum ücretin yarısı hediye çeki tanımlamışlar hb müşteri hizmetlerinden aynı ürünü tekrar yollayın dediğimde yollayamadıklarını belirtti.

Erdinç 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Erdinç M, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön