25 Mart 2013

Hepsiburada.com Süper Yavaş Gönderi Tanımlanmayan Hediye Çeklerim!

21.03.2013 18:33 tarihinde verdiğim "Süper Hızlı Gönderili" Ürünüm 23.03.2013 13:20:32 tarihinde kargoya verildi, Hafta sonuna denk geldiği için de kargo firmasında kaldı. Firma taahhüt ettiği ve artık neredeyse her ürününde etiketlediği 24 saat te kargoda ibaresiyle Müşteriyi yanıltıyor.

Müşteri hizmetlerine şikayet bildirince hazır şablon mesajlarla sizinle dalga geçiyor. Hala gecikme için bir açıklama tenezzülü göstermediler. Gecikmeden doğan masraflarım için kimseyle muhatap olamıyorum. Ayrıca 50+50 hediye çeklerim de hala sistemde tanımlanmadı.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Murat 25 Mart 2013

    Hediye çekleriyle ilgili teknik açıklma geldi, teşekkür ederim. Ama yanıltıcı reklam yapılması hakkında hala açıklama yok!. 24 saatte kargoda deyip 43 saatte ürünü çıkaramadılar ve gecikmeden dolayı projemi para verip dışarıda yaptırmak zorunda kaldım. Yanıltıcı Reklamla madur edildim!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Murat K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön