Hepsiburada.com Süper Yavaş Gönderi...

Levent Z. |

Dün saat 13:00 gibi süper hızlı gönderi reklamlarına inanıp sipariş verdim. Aynı gün kargo denilmekteydi. Bunun anlamı bugün verilir yarın gelir. Hayır aldatmaca burada gece saat 00:00'a kadar aynı gün kargoya verilir. Nasıl yani gece şube açık mı sanmam, sadece kargo bilgisi düzenlenip sisteme giriliyor, kargo firmasına ve yola ertesi gün çıkıyor. Bu bence asılsız... İkincisi ürünlerim 3 adetti 2'si dün kargoya verildi (ama daha gelmedi) digeri şu saat itibariyle hala paketleniyor.

Nasıl süper hızdır bu? Müşteri temsilcisi iptal edin isterseniz diyor. Dolap folyosu aldım. Ben iki ürünü ne yapacak dolap yarım mı kalacak üçüncü olmadan, bana kargoya verilip verilmeyeceğini söyleyin diyorum, yok o bilgiye ulaşamayız deniyor! Kayıt oluşturalım size 1 ile 48 saat içinde döneriz ama bugüne kadar hiç geri dönmediler! Bunu söyleyince de yapacak bir şeyim yok diyor. Harika bir firmasınız!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Z.
  25 Ağustos
  17:54

  Daha önceki kayıtlarıma verdiğiniz net bir cevap olmadı bunu bildiğim için bu şikayeti yazmakta ki amacım sadece tüketicilerin süper hızlı kargo ifadesinin nasıl işlediğini görmesi içindir.

 • 25 Ağustos
  16:23

  Sayın Levent Z.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QBS-153-16627 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri