Hepsiburada.com Süper Hızlı Kargo Fiyaskosu!

Ömer Furkan A. |

Birine hediye alacaktım özel bir gün için ve Hepsiburada.com'dan bir ürün beğendim. 1.5 saat içinde sipariş verdiğim takdirde bugün kargoda yazıyordu. Bende 20.06.2016 15:30'da sipariş verdim. O gün kargoya verilmedi bende müşteri hizmetlerine ilettim. İlgileniyoruz gibi bir şey dendi hediye çeki filan verdiler ancak ertesi günde oldu yine verilmedi kargoya. Yine müşteri hizmetlerine not yazdım telefonla aradım tamam bugün verilecek dendi yine verilmedi.

Müşteri hizmetlerinden cevapta gelmedi. Ben zaten önemli bir güne yetiştirmek için süper hızlı kargo seçiyorum ancak 2 gün sarktıktan sonra ve ben hediye veremedikten sonra ne işe yarar süper hızlı kargo. Hepsiburada.com bu konuda çok duyarsız davranıyor. Daha önce de buna benzer bir şikayetim olmuştu zaten. Bir sefere mahsus olabileceğini düşünmüştüm ama gene aynı sorunla karşılaştım maalesef.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  13:51

  Sayın Ömer Furkan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JFL-910-78690 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri